Україна видворила в РФ двох російських кримінальних «авторитетів»

Фото: npu.gov.ua З України в РФ видворили двох представників криміналітету

Чоловіків затримали і помістили в пункти тимчасового перебування іноземців, які незаконно перебувають в Україні, а потім видворили і заборонили їм в’їзд на п’ять років.

 

У Волинській області примусово видворили до Росії двох затриманих раніше представників криміналітету. Про це повідомляє Нацполіція в п’ятницю, 30 квітня.

 

«29 квітня правоохоронці примусово видворили обох російських «авторитетів» у РФ із забороною в’їзду в Україну терміном на 5 років», — сказано в повідомленні.

 

Зокрема, «злодій в законі» на прізвисько «Міндія Гальський» був затриманий у Харкові в грудні 2019 року. Він незаконно потрапив в Україну з РФ і мав намір зустрітися з представниками злочинного світу, «щоб визначитися з напрямками майбутньої діяльності і встановити свій злочинний вплив».

 

Другий 42-річний чоловік, раніше засуджений у Росії за особливо тяжкі злочини, був затриманий у січні 2020 року в Закарпатській області під час спроби незаконного перетину кордону.

 

Тоді обох порушників міграційного законодавства за рішенням суду помістили в пункти тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України.

 

Нагадаємо, що в Одеській області йде «зачистка» від криміналітету. Тільки в Одесі правоохоронці викрили понад 10 осіб, підозрюваних у зв’язках зі «злодіями в законі».

 

Також повідомлялося, що в Києві копи піймали членів банди, що втекли з-під арешту. Фігурантів угруповання «Самвела Донецького» восени 2019 року відправили під домашній арешт, проте вони втекли і з тих пір перебували в розшуку.

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*