Українців з непідконтрольних територій пустять на щеплення без самоізоляції

Фото: facebook.com/DPSUkraine Жителі Донбасу зможуть потрапив на щеплення без самоізоляції

Жителям окупованих територій необхідно буде надати запрошення на вакцинацію з унікальним ідентифікатором.

Громадяни України, які проживають на непідконтрольних Києву територіях Донбасу, будуть пропускатися для вакцинації від COVID-19 на підконтрольну територію без самоізоляції. Про це в суботу, 5 червня, повідомляє Державна прикордонна служба України.

«Без самоізоляції будуть пропускатися громадяни України, які готові здійснити вакцинацію від COVID-19 на території, де органи державної влади України здійснюють свої повноваження в повному обсязі, за умови надання запрошення на вакцинацію з унікальним ідентифікатором. Також списки громадян, запрошених пройти вакцинацію, будуть надходити і безпосередньо в КПВ, — йдеться в повідомленні.

Прикордонники також нагадали, що громадяни України, які підлягають самоізоляції під час проходження на контрольовану територію, зобов’язані встановити і активувати мобільний додаток системи Вдома. У разі неможливості встановлення мобільного додатка вони підлягають обсервації. А іноземцям при перетині лінії розмежування, крім цього, необхідно мати і поліс страхування.

Нагадаємо, на минулих вихідних в Україні вперше відкрилися центри масової вакцинації — в Києві, Львові та Одесі. За два дні там отримали щеплення майже 5 тисяч осіб.

Сьогодні також почали роботу центри вакцинації в п’яти областях. Зокрема в Києві люди займали чергу на щеплення з 5-6 ранку.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*