Український експорт у ЄС за сім років виріс на 60%

Фото: webrelax.com 4 161 стандарт приведено у відповідність із нормами ЄС

Європейський Союз — найбільший торговельний партнер України, туди переважно експортуємо зернові, олійні культури і масла.

 

Експорт українських товарів у Європейський Союз з початку дії Угоди про асоціацію з ЄС в 2014 році виріс на 60%. Про це заявила в.о. заступника гендиректора Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Марина Неліна.

 

«Зростання експорту з початку тимчасового застосування Угоди про асоціацію, яке почалося в 2014 році, становить 60%», — сказала Неліна на презентації підсумків виконання Угоди про асоціацію.

 

Відзначається, що питома вага торгівлі товарами з Євросоюзом у загальному обсязі української зовнішньої торгівлі становить 40,7%. ЄС є найбільшим торговим партнером України.

 

Передовсім з України експортують зернові, олійні культури і масла.

 

Марина Неліна також підкреслила, що у відповідність з європейськими нормами приведено 4 161 стандарт «як у технічній сфері, так і в аграрній».

 

Шмигаль заявив про рекордне збільшення експорту України в ЄС

 

Також повідомлялося, що Україна збільшила експорт і імпорт на 20% за рік. Експорт продовольства скоротився на 3% в порівнянні з минулим роком. Експорт металів виріс на 37%.

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*