В Україні почали закриватися COVID-відділення через відсутність пацієнтів

У лікарнях закриваються COVID-відділення

У МОЗ підкреслили, що нікого не повинні «виписувати», не долікувавши. В іншому випадку, рекомендують звертатися на «гарячу лінію».

 

В Україні спостерігається «істотне зниження» захворюваності на COVID-19. Через відсутність пацієнтів деякі лікарні згортають ковідні відділення. Про це у вівторок, 1 червня, повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я.

 

При цьому наголошується, що нікого не повинні «виписувати», не долікувавши. Хворих пацієнтів повинні долікувати в лікарні або перевести в іншу лікарню.

 

«Якщо лікарня перестає надавати стаціонарну допомогу пацієнтам з COVID-19, місцева влада повинна подбати про те, щоб ці пацієнти могли завершити лікування в цьому закладі або були переведені в інший», — підкреслюють у міністерстві.

 

Там також порадили пацієнтам, яких виписують через закриття відділення, не долікувавши, звертатися на гарячу лінію НСЗУ за телефоном 16 77.

 

Нагадаємо, в Україні за минулу добу зафіксовано 2 137 нових випадків коронавірусу, померло 163 людини. Крім того, за минулу добу щепили 14 тисяч українців.

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*