В Україні викрили схему легалізації «гастарбайтерів»

Фото: СБУ Середня вартість «послуг» для одного мігранта становила 10 тисяч доларів

Незаконний бізнес організував уродженець однієї з країн Західної Азії. Для свого прикриття він створив кілька фірм у Житомирі.

 

Контррозвідка Служби безпеки України викрила схему легалізації іноземців в Україні. Будівельна компанія підробляла документи для легалізації незаконних мігрантів, повідомляється на сайті спецслужби в четвер, 17 червня.

 

Зазначено, що через цей канал нелегальної міграції в Україну незаконно в’їхали майже три десятки іноземців.

 

Середня вартість «послуг» для однієї особи-мігранта становила 10 тисяч доларів і залежала від «пакету» підроблених документів.

 

За даними слідства, незаконний бізнес організував уродженець однієї з країн Західної Азії. Для свого прикриття він створив кілька будівельних фірм у Житомирі і використовував їх виключно для виготовлення підроблених «офіційних» документів: віз, паспортів, дозволів на проживання іноземців в Україні.

 

До цієї схеми фігурант залучив двох спільників, які підшукували «клієнтів-будівельників» серед іноземців, у тому числі вихідців із країн Близького Сходу, і супроводжували їх в Україну.

 

У ході проведення обшуків правоохоронці вилучили докази протиправної діяльності учасників схеми.

 

Організатору «трафіку» вже повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого статтею про незаконне переправлення осіб через державний кордон України (ч.3 ст.332 КК України).

 

Тривають слідчі дії щодо встановлення всіх учасників злочинної схеми і залучення їх до відповідальності.

 

 

Раніше СБУ заблокувала діяльність угруповання, яке організувало механізм незаконного в’їзду та легалізації іноземців. Вони прикривалися нібито «зв’язками» в Офісі президента.

 

Також повідомлялося, що в Мелітополі співробітник міграційної служби погорів на хабарі в $1 тис. Чиновник за гроші обіцяв іноземцю допомогти легалізувати його перебування в Україні.

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*