В Україні вже виписали одного хворого зі штамом Дельта

В Україні ведуть епідеміологічне розслідування випадків зараження штамом Дельта

Двох інфікованих пов’язує лише те, що вони прибули в Україну із країн, де зараз спалах захворюваності.

 

В Україні два випадки захворювання на коронавірусний штам Дельта не пов’язані між собою. Одного із хворих уже виписали з лікарні. Про це сказав головний державний санітарний лікар Ігор Кузін в інтерв’ю ТСН у п’ятницю, 25 червня.

 

 

 

«Станом на сьогодні в Україні лабораторно підтверджено два випадки інфікування саме штамом Дельта. Ці випадки не пов’язані між собою. Це члени двох різних сімей», — повідомив Кузін.

 

Він відзначив, що інфікованих пов’язує лише те, що вони прибули із країн, де зараз спалах захворюваності, яку викликав штам Дельта.

 

«Одна людина — в середньому стані важкості. Результати тестування були отримані 22 червня. Відбувається процес епідеміологічного розслідування цих випадків. Тому у тих людей, які контактували або знаходяться в зоні ризику, можуть бути додатково відібрані проби і зразки. Для того, щоб попередити або скасувати подальше поширення штаму», — додав головний санлікар.

 

Раніше повідомлялося, що в Україні зафіксували як мінімум два випадки коронавірусу типу Дельта. У зв’язку з цим в РНБО відбулася нарада, на якій обговорили можливі шляхи потрапляння штаму в Україну і заходи для протидії його поширенню.

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*