Єрмак і Нуланд обговорили візит Зеленського і ПП-2

Фото: Офис президента Єрмак знову зателефонував Нуланд

Андрій Єрмак і Вікторія Нуланд у телефонній розмові обмінялися думками про ключові реформи в Україні та загрозу безпеці з боку РФ.

Глава Офісу президента Андрій Єрмак провів телефонну розмову із заступником держсекретаря США Вікторією Нуланд — це вже друга їхня розмова за місяць. Про це повідомляє сайт президента в суботу, 10 липня.

Співрозмовники обговорили підготовку візиту президента Володимира Зеленського в США, Донбас і російський газопровід Північний потік-2. Також вони обмінялися думками за ходом ключових реформ в Україні, зокрема, в сферах судочинства, антикорупції та корпоративного управління. Єрмак і Нуланд також обговорили взаємодію в енергетичній галузі.

«Вони констатували схожість підходів і оцінок України та США щодо загроз енергетичній безпеці України і Європи, зокрема щодо наслідків реалізації проекту Північний потік-2», — сказано в повідомленні.

Нарешті, Єрмак приділив увагу ситуації на сході і вздовж кордонів України, а також потенційним загрозам у контексті російсько-білоруських навчань Захід-2021.

Нагадаємо, 7 червня Зеленський і Байден провели переговори по телефону. Після цієї розмови український лідер заявив, що його офіційний візит до США має відбутися в липні.

Як повідомлялося, у Зеленського очікують, що під час його візиту в США може бути підписана низка документів у сфері безпеки.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*