Єрмак провів зустріч із заступником помічника Держсекретаря США

Фото: Пресс-служба президента Украины Єрмак провів зустріч із заступником помічника Держсекретаря США

Андрій Єрмак і Робін Данніган обговорили підготовку до проведення засідання оновленої Комісії стратегічного партнерства.

 

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак провів зустріч із заступником помічника Державного секретаря США з питань Європи та Євразії Робін Данніган, яка відвідала Київ з першим візитом. Про це повідомляє прес-служба ОП в п’ятницю, 8 жовтня.

 

Єрмак відзначив важливість приїзду Данніган в Україну в контексті двосторонніх відносин зі США.

 

 

 

«Успішний візит Президента України в США свідчить про нові можливості для розвитку українсько-американських відносин. Прийнята президентами України і США амбітна спільна заява є дорожньою картою для подальшого розвитку наших відносин», — сказав він.

 

Андрій Єрмак і Робін Данніган обговорили підготовку до проведення засідання оновленої Комісії стратегічного партнерства, зокрема підписання оновленої Хартії стратегічного партнерства між Україною та Сполученими Штатами.

 

Під час зустрічі окремо піднімалося питання подальшої взаємодії в енергетичній сфері. Крім того, сторони обговорили загрози в енергетичній галузі, які несе проект Північний потік-2.

 

Андрій Єрмак підкреслив важливість приєднання США до переговорного процесу з мирного врегулювання на сході України.

 

Робін Данніган наголосила на важливості здійснення реформ в Україні, що необхідно посилити антикорупційні інституції, і повідомила про готовність Сполучених Штатів і надалі підтримувати ці стратегічні ініціативи.

 

Керівник Офісу президента підтвердив повний настрій Української сторони на розвиток успішно створеної незалежної антикорупційної інфраструктури.

 

Напередодні повідомлялося, що Єрмак провів телефонну розмову з Вікторією Нуланд — заступником Держсекретаря США з політичних справ. Політики порушили низку важливих питань, серед них також були переговори в нормандському форматі.

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*