Зеленський поклав квіти до Пам’ятного дзвона

Фото: president.gov.ua Зеленський взяв участь у вшануванні пам’яті загиблих воїнів

Біля Пам’ятного дзвона було оголошено прізвища 54 військовослужбовців, які загинули цього дня в різні роки війни.

 

 

 

У Києві біля Пам’ятного дзвона на території Міністерства оборони відбулася церемонія вшанування пам’яті українських військових, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України. Про це повідомляє прес-служба ОП.

 

Володимир Зеленський узяв участь у церемонії. Біля Пам’ятного дзвона було оголошено прізвища 54 військовослужбовців, які загинули цього дня в різні роки війни. Серед них – 51 воїн, хто героїчно загинули 20 січня 2015 року під час захисту Донецького аеропорту.

 

Після кожного озвученого прізвища військовий роти почесної варти бив у дзвін, а салютна група робила залпи зі стрілецької зброї.

 

Відомо, що Володимир Зеленський поклав квіти до Пам’ятного дзвона. У церемонії також взяли участь Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук, Прем’єр-міністр Денис Шмігаль, міністр оборони Олексій Резніков і керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

 

 

 

Раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський закликав міністра оборони Олексія Резнікова скоротити перелік спеціальностей та професій, які зобов’язують жінок стати на військовий облік.

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*