Зеленський зустрівся з послами G7 і Євросоюзу

Фото: Пресс-служба президента Украины Зеленський та західні дипломати підбили підсумки року, що минає, і окреслили завдання на майбутнє

Окрему увагу було приділено обговоренню ситуації у сфері безпеки на кордонах України і процесу мирного врегулювання на Донбасі.

 

Президент Володимир Зеленський провів зустріч з послами Великої сімки (G7) і Євросоюзу в Україні. Про це повідомляє прес-служба глави держави в п’ятницю, 17 грудня.

 

Вказано, що під час розмови із главами іноземних дипломатичних місій було підбито зовнішньополітичні підсумки року, що минає, і окреслено завдання на майбутнє.

 

 

 

«Ми запустили Кримську платформу. Провели результативний саміт Україна–ЄС. Україна продовжить розвивати відносини з ЄС та НАТО, наповнювати новими, конкретними проектами і смислами співпрацю із ключовими партнерами. Ми будемо зміцнювати оборонні можливості, впроваджувати зміни в нашій країні, модернізувати економіку», – сказав Зеленський.

 

Також він розповів учасникам зустрічі про важливі кроки на шляху до перетворень в Україні, зокрема про перебіг реформ.

 

«Ми розблокували судову реформу. Запустили найважливіший процес деолігархізації», – нагадав Президент.

 

Окрему увагу учасники заходу приділили обговоренню безпекової ситуації на кордонах України і процесу мирного врегулювання на Донбасі.

 

Зеленський наголосив на важливості активізації роботи всіх переговорних форматів для деескалації ситуації та подякував міжнародним партнерам за підтримку й допомогу.

 

«Для мене особисто важливо бачити, що міжнародна підтримка України рік у рік міцніє. Це, я вважаю, є спільним ключовим результатом нашої роботи. Ми відчуваємо, що демократичний світ краще розуміє роль України в регіоні, насамперед для європейської безпеки. Ціную особисті зусилля кожного з вас. Розраховую, що ми зможемо досягти ще кращих результатів наступного року», – зазначив він.

 

Глава держави запросив лідерів країн G7 і ЄС відвідати Україну.

 

«Чекаю на всіх лідерів ваших країн наступного року в Україні», – сказав Володимир Зеленський.

 

Нагадаємо, цього тижня Зеленський побував із дводенним візитом у Брюсселі, де взяв участь у саміті Східного партнерства і провів низку важливих зустрічей.

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*