Жителів ОРДЛО і Криму почали записувати на COVID-вакцинацію

В Україні зростає охоплення населення вакцинацією від коронавірусу

Імунізація проводитиметься вакциною CoronaVac у 10 пунктах щеплення на підконтрольних Києву територіях Донбасу і в Херсонській області.

 

Міністерство охорони здоров’я розпочало запис на вакцинацію проти коронавірусу тих громадян України, які проживають на тимчасово непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей, а також в анексованому Криму. Про це повідомляється на сайті відомства.

 

 

«Від сьогодні я радий повідомити про старт запису на вакцинацію. І вже до кінця травня — середини червня буде розпочато вакцинацію наших громадян із СОТ. Вакцинація проходитиме у визначених місцевими управліннями охорони здоров’я опорних лікарнях. Вакцина вже завезена», — розповів віце-прем’єр єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков.

 

У чергу на вакцинацію записують громадян, що належать до пріоритетних груп, вакцинація яких зараз відбувається в Україні (в першу чергу — люди похилого віку у віці 65 років і старші).

 

«Запис відбувається за номером контакт-центру МОЗ з питань протидії COVID-19: 0 800 60 20 19. Під час розмови, оператору необхідно повідомити, з якого ви населеного пункту (уточнивши, що зараз він тимчасово окупований), вказати ваші дані і вибрати найбільш зручний пункт щеплення. Оператор здійснить запис на вакцинацію і надішле вам СМС-повідомлення з унікальним ідентифікатором, якщо у вас є український номер телефону, або лист на електронну пошту — в разі його відсутності», — йдеться в повідомленні.

 

Ідентифікатори передаватимуться Державній прикордонній службі України для пропуску тих, хто записався на вакцинацію на підконтрольну уряду територію.

 

Громадяни, які мають унікальний ідентифікатор з підтвердженням запису на щеплення, не повинні проходити самоізоляцію або обсервацію.

 

Для запису на отримання другої дози вакцини необхідно буде знову зателефонувати до контакт-центру.

 

Імунізація проводитиметься вакциною CoronaVac від Sinovac Biotech в 10 пунктах щеплення на підконтрольних українському уряду територіях Донецької, Луганської та Херсонської областей. Ці пункти розташовані поблизу контрольних пунктів в’їзду-виїзду (КПВВ).

 

Нагадаємо, в Україні щепили від коронавірусу майже 1,1 млн осіб. За добу найбільше вакциновано жителів Києва та Дніпропетровщини, а найменше уколів зроблено в Кіровоградській області.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*