ЗМІ: У Зеленського очікують транш МВФ на $700 млн у вересні

Фото: dailynewsegypt.com Україна виконала всі попередні умови МВФ

В ході місії Фонду в Україну його керівництво оперативно схвалить виділення коштів Києву, вважає радник президента.

 

МВФ може передати Україні черговий транш у розмірі 700 мільйонів доларів вже у вересні. Таку думку висловив радник глави держави з питань економіки Олег Устенко в коментарі агентству Інтерфакс-Україна, опублікованому у вівторок, 3 серпня.

 

«Відбулася більш ніж успішна телефонна розмова президента країни з главою Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою. В Україну їде місія МВФ. До того ж Україна виконала всі попередні умови Фонду. Ми очікуємо, що досить швидко буде отриманий новий транш від МВФ близько $700 млн», — зазначив Устенко.

 

На його думку, в наступному місяці, в ході місії МВФ в Україні, керівництво Фонду оперативно схвалить виділення коштів Києву і надасть їх у цьому ж місяці.

 

Нагадаємо, 2 серпня керівництво МВФ схвалило виділення з резервних активів 650 мільярдів доларів, з яких 275 млрд піде країнам з ринком, що формується, і державам, що розвиваються.

 

Україна із цієї суми «безоплатно і безумовно» отримає більше 2,7 мільярда доларів. Рішення про виділення коштів набуде чинності 23 серпня.

 

Як заявив президент Володимир Зеленський, «подарунок» МВФ направлять на подолання наслідків коронакризи і стимулювання вітчизняної економіки.

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*