Байден пригрозив Путіну через Україну

Президент США Джо Байден

Сполучені Штати Америки готові реагувати на посилення російської агресії щодо України.

 

Президент США Джо Байден під час телефонної розмови із президентом Росії Володимиром Путіним закликав Москву до деескалації ситуації навколо України. Глава Білого дому також погрожував Кремлю наслідками у разі вторгнення в Україну. Про це у четвер, 30 грудня, повідомляє прес-служба Білого дому.

 

«Президент чітко дав зрозуміти, що Сполучені Штати та їхні союзники й партнери дадуть рішучу відповідь, якщо Росія вторгнеться в Україну», — йдеться у заяві Білого дому.

 

Водночас, Байден висловив сподівання, що конфлікт може бути вирішений дипломатичним шляхом, зокрема завдяки майбутнім переговорам між США, Росією, НАТО та ОБСЄ з безпеки в Європі.

 

Але, водночас, він підкреслив, що досягти суттєвого прогресу в цих переговорах можна лише за умови деескалації ситуації, а не її загострення.

 

Також президент США Джо Байден у розмові з Володимиром Путіним попередив про санкції у разі вторгнення в Україну. Зі свого боку президент РФ повідомив, що в такому разі може бути розрив відносин.

 

«Президент відреагував, що якщо все-таки Захід вирішить в тих чи інших умовах запровадити ці безпрецедентні санкції, то все це може призвести до повного розриву відносин між нашими країнами і буде завдано серйозної шкоди відносинам Росії із Заходом взагалі», — прокоментував розмову політиків  помічник президента РФ Юрій Ушаков.

 

Нагадаємо, відбулися переговори Джо Байдена та Володимира Путіна.

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*