Брейвіку відмовили в умовно-достроковому звільненні

Суд у Норвегії відмовив Брейвіку в умовно-достроковому звільненні

Рішення судді ухвалили одноголосно. На початку слухань Андерс Брейвік привітався з присутніми нацистськими привітаннями.

 

У Норвегії суд провінції Телемарк відмовив терористу Андерсу Брейвіку в умовно-достроковому звільненні. Про це із посиланням на рішення суду повідомляє телекомпанія NRK у вівторок, 1 лютого.

 

«Суд Телемарку відмовив Андерсу Брейвіку в його проханні про звільнення. Рішення було одностайним», — сказано у повідомленні.

 

Зокрема, психіатр, яка виступала в суді, зробила висновок, що терорист все ще небезпечний для суспільства.

 

«Обвинувачуваний виявився позбавленим співчуття та співчуття до жертв терору. Він усно висловив скорботу за постраждалими. Але, в той же час, він захищав і, можливо, вважав законними свої дії, стверджуючи, що більшість постраждалих на Утеї були не дітьми, а людьми, які займають «керівні посади», — каже рішення суду.

 

Нарешті, суд дійшов висновку, що усні запевнення Брейвіка нічого не варті, і ризик застосування насильства з його боку так само реальний сьогодні, як і при винесенні вироку в 2012 році.

 

Брейвіка було засуджено до 21 року ув’язнення у 2012 році за скоєння терактів в урядовому кварталі Осло, а також на острові Утея. 22 липня 2011 року Андерс Брейвік розстріляв 77 людей і поранив ще 42 на знак протесту проти мультикультурної політики Норвегії та «мусульманського вторгнення» до країни. Більшість його жертв були підлітки, які відпочивали у молодіжному таборі соціал-демократичної партії.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*