Британія першою запровадила нові санкції проти РФ

Фото: Reuters (архивное фото) Велика Британія запровадила санкції проти Росії

Британські санкції стосуються п’яти російських банків, а також олігархів Геннадія Тимченка, Бориса і Ігоря Ротенбергів.

 

Велика Британія першою ввела санкції проти Росії – вони стосуються п’яти російських банків і трьох фізичних осіб. Про це заявив британський прем’єр-міністр Борис Джонсон у парламенті у вівторок, 22 лютого.

 

«Ми вводимо санкції проти трьох високопосадовців – Геннадія Тимченка, Бориса і Ігоря Ротенбергів. Будь-які активи, які вони мають у Великій Британії, будуть заморожені, їм буде заборонено в’їзд сюди, і ми заборонимо всім британським компаніям і особам мати з ними справи», – сказав Джонсон.

 

Джонсон уточнив, що під британські санкції підпадуть банки Россия, Промзв’язокбанк, Акціонерне товариство комерційний банк Індустріальний ощадний банк, Генбанк і Чорноморський банк розвитку.

 

Також Джонсон наголосив, що на території так званих «ДНР» та «ЛНР» є російські військові, і це є вторгненням Росії в Україну.

 

У свою чергу Bloomberg пише, що ЄС готує санкції проти держкорпорації розвитку ВЕБ.РФ, банку Россия та Промзв’язокбанку.

 

Нагадаємо, Німеччина зупиняє сертифікацію ПП-2. В ФРН заявили, що призупиняють сертифікацію російського газопроводу Північний потік-2.

 

Також повідомлялося, що посли ЄС погодили нові санкції проти РФ. Санкції ЄС проти РФ можуть містити обмежений список фізичних і юридичних осіб, заборону на видобуток корисних копалин у т.зв.»ДНР» і т.зв.»ЛНР», а також торгівлю з ними.

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*