Група мігрантів потрапила до Польщі на надувному човні

За добу 48 людей намагалися перетнути кордон Польщі та Білорусі

У польському відомстві зазначили, що «білоруські служби допомагали іноземцям». Нелегалів затримали.

 

Прикордонна служба Польщі повідомила про запобігання незаконному переходу білорусько-польського кордону, здійсненому майже 50 мігрантами. «За минулу добу 48 людей намагалися перетнути кордон Польщі та Білорусі», — повідомило польське прикордонне відомство у четвер, 23 грудня.

 

У прикордонній службі зазначили, що велика група мігрантів з Іраку намагалася потрапити до Польщі на надувному човні через річку. «На ділянці, що охороняється підрозділом прикордонної служби в місті Кринки, група із 24 громадян Іраку переправилася через річку Свислоч на надувному човні у бік Польщі», — зазначається у повідомленні.

 

У польському відомстві стверджують, що «білоруські служби допомагали іноземцям». Мігрантів затримано.

 

Спровокована Лукашенком міграційна криза

 

Напружена ситуація на кордоні Білорусі з Польщею зберігається вже багато тижнів. Захід звинувачує білоруського правителя Олександра Лукашенка у навмисному завезенні в країну тисяч мігрантів із гарячих точок на Близькому Сході для їхнього подальшого переправлення до країн Євросоюзу. У Польщі та Литві через спровоковану Лукашенком міграційну кризу зводяться загородження з колючого дроту.

 

У Європі називають незаконну міграцію з території Білорусі «гібридною агресією» білоруського режиму.

 

Олександр Лукашенко після гострої міжнародної реакції на інцидент із примусовою посадкою літака Ryanair та затриманням відомого опозиціонера Романа Протасевича та його подруги росіянки Софії Сапеги заявив наприкінці травня, що тепер західні країни самостійно здійснюватимуть контроль за наркотрафіком та незаконною міграцією. «Ми зупиняли наркотики та мігрантів — тепер будете самі їх їсти та ловити», — сказав тоді Лукашенко.

 

Джерело: Російська служба DW

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*