Ізраїль закрив кордони на два тижні через штам Омікрон

В Ізраїлі хочуть запобігти спалаху штаму Омікрон

В’їзд усіх іноземних громадян до Ізраїлю заборонений, за винятком випадків, схвалених спеціальною комісією.

 

В Ізраїлі урядова комісія боротьби з коронавірусом COVID-19 схвалила закриття кордонів країни для всіх іноземців на 14 днів через спалах нового штаму інфекції Омікрон. Про це йдеться у заяві, опублікованій на сайті канцелярії прем’єр-міністра країни Нафталі Бенета у суботу, 27 листопада.

 

«Рішення набудуть чинності опівночі з неділі (28 листопада 2021 року) на понеділок (29 листопада 2021 року) і будуть дійсними протягом 14 днів. В’їзд усіх іноземних громадян до Ізраїлю заборонено, за винятком випадків, схвалених спеціальною комісією. Служба загальної безпеки Ізраїлю (ШАБАК) активує моніторинг мобільних телефонів з тим, щоб відслідковувати підтверджених інфікованих новим штамом Омікрон, визначати їхнє місцезнаходження і переривати ланцюжки заражень», – йдеться у заяві канцелярії за підсумками засідання урядової комісії.

 

Не щеплені будуть перебувати на самоізоляції протягом семи днів за умови, якщо результат другого тесту на коронавірус виявиться негативним.

 

Раніше повідомлялося, що через новий COVID-штам Ізраїль на межі надзвичайного стану. Урядом було введено заборону на поїздки до семи країн на півдні Африки.

 

Штам Омікрон зафіксували ще у двох країнах Європи

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*