Криза міграції: в Польщі пригрозили Білорусі санкціями

У Польщі назвали Білорусь турбюро для нелегальних мігрантів

Пропуск потоків нелегальних мігрантів в ЄС є комплексними і цинічними діями влади Білорусі, заявили в польському МЗС.

Білорусь виступає в ролі турбюро для нелегальних мігрантів. Про це заявив глава МЗС Польщі Збігнєв Рау в інтерв’ю Польському агентству преси в середу, 14 липня.

«Це найчистіший бізнес, організований білоруською державою, що виступає в ролі туристичного агентства, яке організовує все — від посадки в літак в різних місцях по всьому світу до транспортування до білорусько-литовського кордону з підказкою, де і коли цей кордон можна успішно перетнути. Це комплексні, цинічні дії», — сказав Рау.

«Якщо процес залучення мігрантів, можна сказати, комерційних туристів з різних куточків світу, буде продовжений, я думаю, що не тільки Польща, а й всі країни ЄС переконаються в необхідності введення додаткових санкцій проти Мінська. Це організований напад на спільні кордони ЄС», — додав Рау.

При цьому питання про те, які це можуть бути санкції, відкрите, зазначив польський дипломат.

«Дискусія на цю тему почалася. Поки ніхто не ставив під сумнів обґрунтованість можливих санкцій», — резюмував Збігнєв Рау.

Нагадаємо, що раніше в Литві заявили, що Білорусь інструктує нелегалів на кордоні. Люди в камуфляжі інструктують вихідців з Азії та Африки, як поводитися при опитуванні і знищувати документи.

Також повідомлялося, що на кордоні Литви і Білорусі починається термінова операція ЄС. Прикордонне агентство Євросоюзу вирішило втрутитися в ситуацію з незаконними мігрантами на литовському кордоні.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*