Лукашенко: Не будемо приймати літаки з України

Вони закрили нам проліт — Лукашенко

Закриття авіасполучення з Білоруссю і заборона використання повітряного простору України є гидким вчинком, вважає Лукашенко.

Білорусь має намір відмовитися від прийому літаків з території України. Про це заявив Олександр Лукашенко під час візиту до 2-ї міської дитячої клінічної лікарні, пише Білорусь сьогодні.

«Ви бачите, як гидко поступила Україна. Ми тут [в лікарні] рятуємо і будемо рятувати їх людей — люди ні в чому не винні, а вони закрили нам проліт. Ну, нам доводиться хвилин 40-45 робити гак, облітаючи їх для того, щоб потрапити до Туреччини і далі до Єгипту і так далі… Раз Україна закрила нам проліт, то ми з України просто не будемо приймати літаки», — сказав Лукашенко.

За його словами, слід створити рівні умови для літаків Бєлавіа.

Україна закрила авіасполучення з Білоруссю 26 травня. Через три дні білоруським авіалайнерам було заборонено використовувати повітряний простір України.

Бойкотом стала примусова посадка в аеропорту Мінська літака Ryanair, що прямував за маршрутом Афіни — Вільнюс, з опозиційним журналістом Романом Протасевичем на борту. Його і його супутницю Софію Сапегу затримали.

Також в ЄС заборонили приймати авіарейси з Білорусі.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*