МЗС РФ висловило протест через «теракт» у Львові

Фото: МИД РФ МЗС РФ заявило українському дипломату рішучий протест

Москва вимагає, щоб Україна виконувала міжнародні зобов’язання щодо гарантування безпеки російських дипломатичних та консульських представництв.

 

МЗС Росії викликало тимчасового повіреного у справах України в РФ. Йому висловили рішучий протест через інцидент біля російського генконсульства у Львові. Про це повідомляється на сайті МЗС РФ у п’ятницю, 24 грудня.

 

«Сьогодні о 02:30 ночі за місцевим часом проти Генерального консульства Росії у Львові було здійснено терористичний акт. Невідомий кинув у напрямку входу на територію установи пляшку із запалювальною сумішшю, яка спалахнула і створила загрозу безпеці закордонної установи. За щасливою випадковістю, ніхто зі співробітників не постраждав», – йдеться у заяві.

 

МЗС РФ заявило українському дипломату рішучий протест і вимагало, щоб Україна виконувала міжнародні зобов’язання щодо гарантування безпеки російських дипломатичних та консульських представництв.

 

«З цієї нагоди генеральне консульство Росії направило ноту в регіональне представництво МЗС України та звернення на ім’я начальника головного управління Національної поліції у Львові з вимогою вжити термінових заходів щодо посилення безпеки установи та її співробітників, а також щодо розшуку та покарання винних», – заявили в МЗС РФ і додали, що аналогічну ноту посольство Росії у Києві направило до МЗС України.

 

Нагадаємо, напередодні Україна висловила протест через відправку чергового «гумконвою» РФ на Донбас. Місцеві сепаратисти заявили, що отримали сотні тисяч доз російської COVID-вакцини, яку не визнано ні ВООЗ, ні ЄС.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*