Помер вокаліст та гітарист The Monkees

Фото: Instagram / nesmithmichael Помер Майкл Несміт – гітарист легендарного рок-гурту The Monkees

Майкл Несміт у The Monkees співав, був соло-гітаристом і автором багатьох пісень колективу.

 

У США у віці 78 років помер вокаліст та гітарист поп-рок-гурту The Monkees Майкл Несміт. Про це у п’ятницю, 10 грудня, пише TMZ.

 

Музикант помер у себе вдома серед сім’ї. Рідні Несміта повідомили, що смерть сталася з природних причин.

 

«З безмежною любов’ю ми оголошуємо, що Майкл Несміт помер сьогодні вранці у своєму будинку, в оточенні сім’ї, мирно, з природних причин», — повідомили рідні музиканта.

 

Несміт був відомий як учасник гурту The Monkees. Він був автором таких пісень, як Mary, Mary, Circle Sky, Listen to the Band, The Girl I Knew Somewhere.

 

Пік популярності квартету припав на кінець 60-х років минулого століття. Багато хто вважає, що The Monkees був створений, щоб затьмарити популярність The Beatles у Сполучених Штатах.

 

Найвідоміші пісні гурту — «LastTrain to Clarksville» та «I’m a Believer», остання в 1966 році сім тижнів знаходилася в чарті Billboard Hot 100 і стала в 2000-х однією з великих музичних тем анімаційного фільму «Шрек», що повернуло колишню популярність гурту.

 

The Monkees — американський поп-рок-квартет, який виступав із 1966 до 1971 року. Після розпаду в 1971 році група кілька разів возз’єднувалася в 1980-х, 1990-х, 2000-х та 2010-х роках.

 

 

Нагадаємо, пішов із життя творець ігрових приставок від японської компанії Nintendo Масаюкі Уемура.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*