Президент Філіппін пригрозив в’язницею за відмову від COVID-щеплень

Президент Філіппін Родріго Дутерте

Водночас Міністерство охорони здоров’я країни заявляє, що вакцинація від коронавірусу абсолютно добровільна.

 

Президент Філіппін Родріго Дутерте під час телезвернення до співгромадян пообіцяв позбавити волі тих із них, хто відмовиться вакцинуватися від коронавірусу. Про це у вівторок, 22 червня, інформувало агентство Reuters.

 

«Ви вибираєте — вакцинація, або я відправляю вас до в’язниці… Не зрозумійте мене неправильно, у цій країні криза. Мене просто дратують філіппінці, які не дослухаються до уряду», — заявив Дутерте.

 

Також глава держави продовжив свою заборону на очне навчання школярів. Свої рішення він пояснив тим, що Філіппіни зараз борються з одним із найбільших в Азії спалахів СOVID-19.

 

Водночас, за даними видання, ряд чиновників Міністерства охорони здоров’я, закликаючи філіппінців щепитися від інфекції, підкреслюють, що цей крок абсолютно добровільний.

 

За останніми даними, у країні зі 111 мільйонами населення вакциновані тільки 2,1 мільйона осіб. При цьому кількість заражених досягла 1,4 мільйона жителів, з них 1,3 мільйона вже одужали і майже 24 тисячі — померли від ускладнень хвороби.

 

Нагадаємо, 4 травня Дутерте отримав першу дозу вакцини від коронавірусу. 76-річному главі держави ввели препарат китайської компанії Sinopharm.

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*