«Санітарна» справа: в РФ соратниці Навального винесли вирок

Фото: Facebook/Соболь Любовь Соболь з адвокатом на засіданні суду

Соратниця російського опозиціонера нібито піддала небезпеці зараження коронавірусом громадян, які прийшли на акцію протесту.

 

Преображенський суд Москви визнав соратницю Олексія Навального Любов Соболь винною в підбурюванні до порушення санітарно-епідеміологічних правил на акції протесту в січні. Жінку засудили до півтора років обмеження волі. Про це повідомив її адвокат Володимир Воронін.

 

Соболь визнана винною в тому, що через соцмережі закликала громадян вийти на несанкціоновану владою акцію протесту, на якій створився ризик зараження людей коронавірусом.

 

«Винесли другий вирок у відношенні мене за півроку: обмеження свободи на 1,5 роки, що означає заборону виходити з дому з 22-ї години до 6 ранку, відвідувати або брати участь у масових заходах, виїжджати за межі Москви і Московської області, відзначатися в інспекції тричі в місяць», — написала Соболь у Facebook.

 

Кримінальну справу вона назвала «санітарною» і абсурдною. На її думку, таким чином влада помстилися за підтримку Олексія Навального, який потрапив за ґрати.

 

«Весь процес за «санітарною» справою йшов з максимально грубими порушеннями… У справі немає жодного доказу моєї провини. Я продовжую працювати і не боюся. Незважаючи ні на які вироки», — резюмувала Любов Соболь.

 

Нагадаємо, в травні стало відомо, що на Навального завели третю кримінальну справу — про неповагу до суду. Розслідуванням всіх справ російського опозиціонера займається 21 слідчий.

 

Також повідомлялося, що команда Навального відмовилася від запланованих протестів. Рішення прийнято через готовність влади збільшувати репресії і насильство відносно протестувальників.

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*