Сім’я Онассіс продає картину Вінстона Черчилля

Фото: interfax.by Сім’я Онассіс виставила на аукціон картину пензля Черчилля

Судновласник-мільярдер Онассіс був одним з декількох високопоставлених друзів Черчилля, яким він дарував свої натюрморти і пейзажі.

 

На аукціоні в Нью-Йорку продадуть картину Вінстона Черчилля «Рів, Брекклс», яку покійний прем’єр Великої Британії подарував судноплавному магнату Арістотелю Онассісу в 50-х роках минулого століття. Про це в суботу, 5 червня, повідомляє Al Jazeera.

 

Картина Уїнстона Черчилля буде виставлена ​​23 червня на аукціон Phillips в Нью-Йорку з оцінкою від 1,5 до 2 мільйонів доларів.

 

Пейзаж був написаний Черчиллем в 1921 році і залишався в його особистій колекції протягом 40 років. Після того, як наприкінці 1950-х років зав’язалася дружба з судноплавним магнатом Аристотелем Онассісом, Черчиль вирішив подарувати йому картину, удостоївши його честі серед обраних, зокрема таких як королева Єлизавета і Дуайт Д. Ейзенхауер.

 

Довгий час картина була виставлена ​​в салоні яхти Онассіса «Крістіна», де вона висіла поруч з полотнами Ель Греко, Піссарро, Гогена і Вермеєра.

 

Коли Онассіс помер в 1975 році, дочка передала яхту в дар уряду Греції. Колекція залишилася в сім’ї, а картина Черчилля була поміщена на зберігання.

 

Як зазначає видання, останнім часом роботи британського політика користуються популярністю на торгах. Так в березні один покупець придбав на аукціоні Christie’s відразу три картини, написані Черчиллем, за $ 16 млн.

 

У 2014 році його полотно «Ставок з золотими рибками в Чартуелл» пішло з молотка за $ 2,7 млн.

 

Черчилль був художником-аматором, він написав за життя понад 500 картин.

 

 

 

 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Публикация от Phillips (@phillipsauction)

 

Раніше 12 травня картину Жан-Мішеля Баскія під назвою В цьому випадку продали за $ 93,1 млн. Торги організував аукціонний будинок Christie’s.

 

Також найбільша в світі картина на полотні Подорож людства кисті британського художника Саші Джафрі була продана на аукціоні в Дубаї за 62 мільйони доларів.

 

Український геній Іван Марчук розповів про двох «ж» свого життя

 

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*