У Франції значно обмежили права не щеплених від COVID-19

У Франції протестували проти паспортів здоров’я

Щоб відвідати лікарню, ресторан або ТРЦ у Франції, громадяни країни повинні показувати «санітарну перепустку», яка підтверджує, що його власник перехворів COVID-19 або завершив курс вакцинації від захворювання.

Починаючи з неділі 1 серпня, у Франції посилили обмеження для тих, хто не пройшов вакцинацію від коронавірусної інфекції. Зокрема, у країні ввели низку заборон на відвідування такими людьми громадських місць: барів, ресторанів, лікарень, ТРЦ. Про такі обмеження в суботу, 31 липня, заявив президент Франції Еммануель Макрон.

Звертаючись до нації, французький лідер зазначив, що відмова від вакцинації — це прояв егоїзму і безвідповідальності.

 

Як пише Le Figaro, громадяни можуть оформити «санітарну перепустку» у паперовому або в електронному вигляді за допомогою програми TousAntiCovid. Прохання підготувати довідку про вакцинацію може виконати будь-який медичний працівник. Щоб зберегти документ на телефоні, пацієнт повинен відсканувати зображений на ньому QR-код через додаток TousAntiCovid Carnet.

 

Отримати «санітарну перепустку» можна, здавши негативний ПЛР-тест на COVID-19. Такий документ буде діяти максимум 72 години.

 

Водночас нові обмеження викликали невдоволення у тих, хто не підтримує ідею введення таких перепусток. Десятки тисяч людей у суботу по всій Франції вийшли на вулиці на знак протесту. Щоб заспокоїти бунтарів, влада вивела на вулиці 3 тисячі силовиків.

 

У французькій столиці повідомлялося про сутички маніфестантів із силовиками і застосування сльозогінного газу.

 

Massive protest today in Paris, France against the Macron government domestic vaccine pass. pic.twitter.com/yk2In9169i

— Marie Oakes (@TheMarieOakes) July 31, 2021

 

#Breaking: Protests in Paris agains Covid-19 passports#BreakingNews #France #Paris #UK #Australia #India #USA #Canada #Germany #SaudiArabia #Internationalleaks #Italy #China #africa #Afghanistan #Paksitan #Srilanka #Nepal #Russia #Ukraine pic.twitter.com/1ic1Bgr5lx

— The HbK (@The5HbK) July 31, 2021

 

Нагадаємо, що за дотриманням режиму карантину на тлі рекордних в австралійському Сіднеї добових приростів коронавірусу COVID-19 стежитимуть у тому числі і військові.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*