У Новій Зеландії пройшли антиковідні протести

У Новій Зеландії вийшли на антиковідний протест

Антивакцинатори та противники локдауну пройшлися маршем Веллінгтоном, чимало — з плакатами із цитатами Трампа про «фейкові новини».

У Веллінгтоні, Нова Зеландія, тисячі людей протестували проти обов’язкової вакцинації та введеного урядом локдауну. Про це повідомляє Reuters у вівторок, 9 листопада.

Правоохоронці посилили заходи безпеки будівлі парламенту, що стало безпрецедентним безпековим заходом. Марш став найбільшим подібним мітингом у країні, але мав мирний характер. При цьому протестувальники вимагали зняття карантинних обмежень та скасування обов’язкової вакцинації, багато хто ніс плакати з цитатами екс-президента США Дональда Трампа про «фейкові новини».

Зазначимо, що у Новій Зеландії у 2021 році спостерігався серйозний спалах захворюваності через поширення штаму Дельта. Прем’єр-міністр Ясінда Ардерн запровадила обов’язкову вакцинацію у деяких секторах, як і у більшості країн Європи та США. Зараз Нова Зеландія входить до країн з найменшим рівнем захворюваності на COVID-19. По всій країні хворіє менш як 8 тисяч людей, зафіксовано 32 смерті. Вакциновано вже 80% дорослого населення країни.

Нагадаємо, що раніше у Гаазі відбулися масові протести проти COVID-обмежень. Демонстранти в Гаазі виступали проти використання свідчень про вакцинацію та QR-кодів, які, на їхню думку, поділяють суспільство.

Також повідомлялося, що у Лондоні протестували антивакцинатори. Мітинг закінчився сутичками з поліцією та арештами. Постраждали вісім правоохоронців.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*