У Північній Македонії вирують лісові пожежі

Фото: 24.mk У країні вирують 10 великих лісових пожеж

У країні через пожежі оголошена кризова ситуація. З вогнем борються близько 200 осіб — військовослужбовці, пожежники з Сербії та Болгарії, волонтери.

Уряд Північної Македонії у зв’язку з великими лісовими пожежами ввів режим кризової ситуації на один місяць, повідомляє TV24.

Влада нарахувала 10 великих лісових пожеж. Найсерйозніші ситуації спостерігаються в районах Пехчево і Дельчево. Там полум’я знищило житлові будинки.

З вогнем борються практично всі сили країни: пожежники, військовослужбовці, співробітники комунальних підприємств та лісового господарства, волонтери. Всього близько 200 осіб. На допомогу прибули пожежники із Сербії та Болгарії.

Очікується команда з 46 пожежників і 16 спецмашин зі Словенії.

«Ситуація змінюється щогодини. Ми не можемо заздалегідь спрогнозувати, як вогонь поведеться, тому що надзвичайна сухість, високі температури і вітер сприяють швидкому поширенню вогню і зміні напрямку його руху», — заявив представник Центру кризового реагування Стоянце Ангелів.

Нагадаємо, в Каліфорнії горять вже більш ніж 110 тисяч гектарів лісу. Пожежа, що отримала назву Dixie, почалася ще 14 липня. Локалізацію загоряння ускладнюють сильні вітри і крутий рельєф.

А в Греції лісові пожежі дісталися Стародавньої Олімпії. Триває евакуація місцевих жителів.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*