У Польщі затримали українку у справі екс-глави Укравтодору Новака

Фото: pap.pl Славомір Новак

Громадянка України звинувачується у відмиванні грошей, отриманих корупційним шляхом, і в участі у фальсифікації документів.

Центральне антикорупційне бюро Польщі затримало громадянку України в рамках справи колишнього керівника Укравтодору Славоміра Новака. Затриману звинувачують в корупції, пише PAP.

«Центральне антикорупційне бюро затримало ще одну людину в рамках розслідування щодо Славоміра Новака. Їй висунули звинувачення в корупції. Докази підтверджують, що вона брала участь в організованій злочинній групі, яку очолював Новак», — заявив представник міністра-координатора спеціальних служб Станіслав Зарін.

Українку, затриману вранці в середу, 7 липня, доставлять в Окружну прокуратуру Варшави і висунуть звинувачення.

Жінка звинувачується у відмиванні грошей, отриманих корупційним шляхом, і в участі у фальсифікації документів, зазначила прокурор Олександра Скшинярж.

«Звинувачення стосуються періоду, коли Славомір Новак був главою Укравтодору», — додала вона.

Після допиту прокуратура прийме рішення про запобіжний захід.

Уточнюється, що це вже 16 людина, затримана у справі Новака.

В екс-глави Укравтодору Новака знайшли схованку з мільйонами

Нагадаємо, 2 червня суд в Польщі повернув під арешт екс-главу Укравтодору. Він може вийти на волю під заставу в розмірі 1 млн злотих.

Додамо, 20 липня 2020 року спецслужби Польщі повідомили про затримання Славоміра Новака за звинуваченням в корупції. Пізніше в НАБУ розповіли деталі справи, яку вони вели спільно з польськими колегами.

Екс-главу Укравтодору підозрюють в розкраданні грошей, які міжнародні організації виділяли для ремонту доріг в Україні. Слідство відпрацьовує тендери на суму 270 млн євро.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*