У Саудівській Аравії заборонили виходити на роботу без COVID-щеплення

У Саудівській Аравії тепер потрібно вакцинуватися, щоб працювати

Нове правило стосується всіх чиновників, співробітників державних і приватних підприємств і компаній, а також благодійних організацій.

 

Влада Саудівської Аравії заборонила виходити на роботу нещепленими від коронавірусу COVID-19. Про це повідомило Міністерство людських ресурсів і соціального розвитку Королівства в Twitter в п’ятницю, 7 травня.

 

 

 

Зазначено, що нове правило стосується всіх чиновників, співробітників державних і приватних підприємств і компаній, а також благодійних організацій. Механізм і терміни реалізації нового правила уточнять найближчим часом.

 

«Рішення прийняли в рамках зусиль, до яких вдаються державні органи для того, щоб обмежити поширення коронавірусу», — йдеться в повідомленні.

 

Напередодні в Саудівській Аравії ввели штрафи в розмірі до $133 тисяч і тюремне ув’язнення терміном до 5 років за умисне зараження коронавірусом інших осіб. Крім того, штраф у розмірі до $266 тисяч і тюремне ув’язнення терміном до 5 років загрожує в Королівстві за поширення чуток і завідомо неправдивої інформації про пандемію COVID-19.

 

А в неділю оголосили, що з 17 травня Саудівська Аравія відкриє кордони і зніме обмеження на подорожі своїх підданих в інші країни. Обмеження ввели 21 грудня.

 

Раніше українців попередили про ще один коронавірус в країнах Близького Сходу. ВООЗ в період з 1 січня до 11 березня зафіксувала в Саудівській Аравії сім нових випадків МЕRS-CoV, три з них — летальні.

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*