У США від COVID померло більше людей, ніж від іспанки

У США від коронавірусу померло 675 446 осіб

Від іспанського грипу в США загинули близько 675 тисяч осіб. Число жертв коронавірусу вже переступило через цю позначку.

 

У США число жертв коронавірусу вже перевищила кількість загиблих під час пандемії іспанського грипу, яка бушувала на початку 20 століття, повідомляє Financial Times.

 

Згідно з останньою оцінкою Університету Джона Хопкінса, число померлих від COVID у США склало 675 446 осіб. Це, приблизно, стільки ж, скільки загальна кількість смертей у США від іспанського грипу, найважчої пандемії в новітній історії.

 

Точних підрахунків на початку XX століття не проводилося, але за приблизними розрахунками Центрів з контролю і профілактики захворювань США, від нього в Сполучених Штатах загинули близько 675 тисяч осіб. При цьому по всьому світу загинуло, щонайменше, 50 млн осіб.

 

Відзначається, що цей рубіж коронавірусу збігся з новою хвилею важких захворювань і госпіталізацій від COVID серед, в основному, невакцинованих людей у південних і середньо-західних штатах США.

 

Поширення штаму Дельта, за словами експертів, призводить системи охорони здоров’я в найбільш постраждалих штатах до кризи і ставить під загрозу економічне відновлення США.

 

За їх словами, політичні розбіжності з приводу носіння масок, обов’язкової вакцинації і повторних щеплень продовжують ускладнювати боротьбу з пандемією і ризикують її затягнути.

 

Раніше повідомлялося, що президента Бразилії в Нью-Йорку не пустили в ресторан. Жаір Болсонару виявився неприщепленим проти коронавірусної інфекції.

 

Головний інфекціоніст США дав прогноз пандемії

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*