У Туркменістані заборонили черги за продуктами

Фото: publika.ua У Туркменістані заборонили черги за продуктами

Влада вирішила, що черги «псують імідж» президента. Тепер громадянам треба заздалегідь реєструватися в магазині.

 

У Туркменістані заборонили черги в державні магазини, де продають товари за субсидованими цінами, так як це «псує імідж» президента. Про це повідомляє Azatlyk Radiosy в середу, 28 квітня.

 

«Заборону на черги» ввели за розпорядженням віце-прем’єра Сердара Бердимухамедова, сина президента Туркменістану. Раніше він зажадав від міністра торгівлі, щоб навколо або біля магазинів не збиралося дуже багато осіб.

 

Тепер громадянам потрібно реєструватися в магазинах і чекати, поки їм подзвонять і повідомлять, в який час їм потрібно прийти і купити продукти за субсидованими цінами. Зокрема, в столиці Республіки дозволені черги до чотирьох осіб, інші чекають свого часу в найближчих під’їздах.

 

За даними видання, в Туркменістані вже четвертий рік триває продовольча криза. Ціни в приватних магазинах і на ринках зростають, це змушує жителів країни з раннього ранку займати чергу, щоб купити продукти за субсидованими цінами.

 

У свою чергу, влада Туркменістану продовольчу кризу і наявність соціально-економічних проблем визнавати відмовляється.

 

Нагадаємо, що раніше президент Туркменістану влаштував конкурс із записування його слів. У мережі з’явилося відео, на якому за присутності Гурбангули Бердимухамедова на стадіоні особи в спортивних костюмах роблять записи в блокноти.

 

Також повідомлялося, що в Туркменістані встановили золотий пам’ятник алабаю. Під час церемонії відкриття на екрані демонстрували ролики за участю собак відповідної породи.

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*