У ЄК визнали неприйнятним рішення про заборону мовлення Deutsche Welle у РФ

Фото: dw.com Неприйнятне для нас рішення — Стано

Російська влада прийняла «злісне рішення», коли закрила бюро DW у Москві. Німецька корпорація, швидше за все, потрапила під «гарячу руку» РФ.

 

У Європейській комісії вважають неприйнятним рішення російської влади закрити на території країни корпункт телерадіокомпанії Deutsche Welle (DW). Про це заявив представник зовнішньополітичної служби ЄС Петер Стано на прес-конференції у Брюсселі, пише DW.

 

«Це злісне рішення, воно неприйнятне для нас. Російська влада прив’язала його до рішення німецького регулятора заборонити російському державному мовнику RT DE працювати в країні через відсутність дійсної ліцензії, але це не має нічого спільного з роботою Deutsche Welle у Росії», — сказав він.

 

У Європейській комісії заявили, що солідарні з німецькою телерадіокомпанією.

 

«Ми очікуємо, що у Росії Deutsche Welle матиме повний та справедливий юридичний супровід, щоб можна було оскаржити це нічим невиправдане рішення», — додав Стано.

 

Нагадаємо, 2 лютого у Німеччині заборонили мовлення телеканалу RT DE, бо мовлення здійснюється без дозволу, який Росія навіть не просила. Наступного дня з огляду на це влада РФ вжила заходів у відповідь щодо німецьких ЗМІ, які працюють на її території. Було вирішено закрити кореспондентський пункт Deutsche Welle у РФ та анулювати акредитації всім співробітникам російського бюро корпорації, а також припинити мовлення DW у Росії.

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*