Учасників Олімпіади розмістять на «антисекс-ліжках»

Фото: Twitter У Токіо створили для спортсменів Олімпіади картонні «антисекс-ліжка»

Дизайн меблів затвердив Міжнародний олімпійський комітет, щоб в умовах карантинних обмежень «уникнути непотрібних форм фізичного контакту».

 

Учасники Олімпійських ігор в Токіо будуть спати на спеціальних картонних ліжках, які ламаються від різких рухів. Зроблено це, щоб запобігти сексуальним контактам серед спортсменів Олімпійських ігор. Про це в суботу, 17 липня, повідомляє Explica.

 

Рішення про встановлення спальних місць прийняв Міжнародний олімпійський комітет.

 

Ліжка створені з перероблених матеріалів (дерево і картон). І хоча вони витримують до 200 кілограм, але ламаються від занадто різких рухів. Також на них не можна стрибати.

 

При цьому учасникам змагань все одно видадуть 150 тис. презервативів, продовживши традицію з 1980-х років. В оргкомітеті сподіваються, що атлети привезуть їх в свої країни і підвищать обізнаність співвітчизників про статеві захворюваннях, а не будуть використовувати в олімпійському селі.

 

Відомо, що на Олімпіаді в цьому році спортсменам також заборонили обійматися й тиснути один одному руки, щоб не допустити поширення COVID-19.

 

Олімпіада пройде в Токіо з 23 липня до 8 серпня.

 

Нагадаємо, бренд Skims, що належить телезірці Кім Кардашьян, став офіційним постачальником нижньої білизни для збірної США на Олімпіаді в Токіо.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*