В Азербайджані вводять обов’язкову вакцинацію від коронавірусу

В Азербайджані вводять обов’язкову вакцинацію від COVID для окремих категорій населення

Вакцинуватися повинні студенти, чиновники, працівники всіх медичних і фармацевтичних підприємств, наукових установ і освітніх закладів, підприємств сфери бізнесу і послуг.

 

В Азербайджані вводять обов’язкову вакцинацію від COVID для окремих категорій населення — студентів, чиновників і співробітників підприємств низки галузей. Про це повідомляє haqqin.az.

 

Відзначається, що з 1 вересня 2021 року не менше 80% співробітників державних органів, а також працівників деяких підприємств зобов’язані отримати першу дозу вакцини проти COVID-19, а з 1 жовтня — другу дозу вакцини або мати сертифікат імунітету проти COVID-19.

 

Вакцинуватися повинні працівники всіх медичних і фармацевтичних підприємств, всіх наукових установ і закладів освіти, підприємств сфери бізнесу і послуг.

 

Студенти старше 18 років повинні мати паспорт COVID-19.

 

Особи від 18 років, якщо вони мають паспорт COVID-19, можуть користуватися послугами, які надають у закритому приміщенні в закладах громадського харчування, в готелях, у великих торгових центрах.

 

Як повідомлялося раніше, в Італії значно зріс попит на вакцини. Жителі країни масово записуються на щеплення, адже починаючи з 6 серпня зайти в ресторан і низку інших громадських місць без ковід-сертифіката вакцинованого буде неможливо.

 

В Ізраїлі невакцинованим громадянам доведеться платити за COVID-тести

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*