В Індії спалили 2,5 тисячі рогів носорогів

Фото: Скриншот Загальна вага знищених рогів — 1 305 кг

Роги, які було спалено, були вилучені в браконьєрів і торговців частинами тварин або взяті з мертвих носорогів у національних парках і заповідниках.

 

В індійському штаті Ассам спалили майже 2 500 рогів носорогів до всесвітнього дня цих тварин, яке відзначали 22 вересня. Це найбільша партія у світі, яку було знищено, повідомляє Hindustan Times.

 

У штаті Ассам живе найбільша у світі популяція однорогих носорогів. Згідно з переписом 2018 року, в регіоні налічується близько 2 650 особин, з них приблизно 2 400 мешкали в Національному парку Казіранґа.

 

«Цим заходом ми хочемо донести до світу, що роги носорога — це просто скупчення ущільненого волосся. Вони не мають лікувальної цінності. Ми хочемо закликати людей не вбивати цих рідкісних тварин і не купувати їхні роги на підставі якихось забобонів чи міфів. Ми повинні дозволити носорогам жити і рости природно», — заявив глава уряду штату Хіманта Бісва Сарма.

 

Разом на шести великих вогнищах на одному зі стадіонів, з дотриманням ведичних ритуалів, спалили 2 479 рогів. Сарма в супроводі міністрів запалив їх дистанційно за допомогою дронів.

 

 

 

Роги, які було спалено, були вилучені в браконьєрів і торговців частинами тварин або взяті з мертвих носорогів у національних парках і заповідниках штату. З 1979 року їх тримали в 12 місцевих сховищах.

 

Найдовший ріг, який зберігали, був довжиною 57 см, найважчий — вагою 3 кг. У середньому роги досягали 13,77 см у довжину і 560 г. Загальна вага знищених рогів — 1 305 кг.

 

Інші 50 рогів залишили в сховищах, бо вони фігурують у відкритих судових справах, а 94 роги планують використовувати для виставкових і освітніх цілей.

 

Відомо, що незважаючи на відсутність наукових підстав, ріг носорога використовують у традиційній медицині країн Азії. Роги оцінюються в тисячі доларів, що призводить до безконтрольних убивств носорогів в Азії та Африці.

 

Раніше в Сінгапурі митники конфіскували 8,8 тонн слонових бивнів. Це рекордна у світі кількість за останні роки. Також було конфісковано 11,9 тонни панцирів панголінів. Загальна вартість знайденого — близько $ 66,2 млн. Панцири оцінили в $ 48,6 млн, бивні — в $ 17,6 млн.

 

Світовий банк вводить облігації тварин

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*