В Ірландії вакцинували половину дорослого населення

За добу зроблено більш як 58 тис. COVID-щеплень

Тільки за перші чотири дні цього тижня щеплення проти коронавірусної інфекції отримали понад 221 тис. дорослих ірландців.

В Ірландії вакциновано проти коронавірусу вже більш як 54% дорослих громадян. Влада країни сподівається провести повну імунізацію населення до кінця вересня, пише ТАСС.

«Учора було зроблено понад 58 тисяч щеплень, за перші чотири дні цього тижня вакцину отримали понад 221 тисяча осіб. До теперішнього моменту більше 54% дорослого населення повністю вакциновано», — розповів глава Національної служби охорони здоров’я республіки Пол Рід.

У країні планують вакцинувати всіх дорослих громадян до кінця вересня.

Влада має намір з 19 липня дозволити перехворілим на коронавірус громадянам і тим, які отримали COVID-щеплення, вільно відвідувати точки громадського харчування. Конкретна дата відновлення обслуговування всередині закритих приміщень поки не називається.

Тим часом в Україні за минулу добу щепили рекордну кількість громадян — 109 160 осіб.

Додамо, що в Туркменістані зробили обов’язковою COVID-вакцинацію. Туркменістан — єдина держава на пострадянському просторі, де офіційно не зафіксовано жодного випадку зараження коронавірусом.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*