В Оттаві протестували проти COVID-вакцинації

Фото: Скриншот Протест у столиці Канади

Влада розділяє суспільство на вакцинованих, яким можна все, і невакцинованих, які стають людьми другого сорту, заявили учасники протесту.

 

У канадській столиці Оттаві перед будівлею парламенту тисячі людей зібралися в суботу, 18 вересня, на акцію протесту проти коронавірусних обмежень й обов’язкової вакцинації. Про це інформувало агентство ТАСС.

 

Зазначається, що протестувальники прийшли на мітинг з плакатами «За наші права і свободи», «Права людини для всіх», «Ні тиранії». Вони виступили проти обов’язкової імунізації від COVID-19 певних категорій громадян, а також проти введення в регіонах паспортів вакцинації, які, за їхніми словами, значно обмежують права канадців.

 

«Ми повинні боротися за наші права. Ці обмеження повністю порушують положення канадської Хартії прав і свобод. Влада поділяє наше суспільство на вакцинованих, яким можна все, і на невакцинованих, які стають людьми другого сорту. Ми повинні сказати ні сегрегації», — закликали учасники мітингу.

 

Крім того, в ході демонстрації на сцену вийшла дівчинка шкільного віку і заявила, що виступає проти обов’язкової вакцинації дітей від коронавірусу.

 

Як повідомляється, акція пройшла спокійно. Аналогічні заходи відбулися і в інших містах Канади.

 

Front line worker says “don’t tell me to stay home, YOU stay home”!!! #NoVaccinePassportAnywhere pic.twitter.com/tDXsnaHuUq

— Dan Dicks (@DanDicksPFT) September 18, 2021

 

Large protest against the mandatory vaccine and vaccine pass in New York City takes over Times Square. pic.twitter.com/XCREaOWf1o

— Marie Oakes (@TheMarieOakes) September 18, 2021

 

Нагадаємо, що напередодні в Києві також протестували проти карантинних обмежень та обов’язкової вакцинації. Акція пройшла під гаслом «Стоп фейк пандемія».

 

«Антивакцинатори» закидали Трюдо камінням

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*