«Вакцинна дискримінація»: Делегація РФ не поїде на осінню сесію ПАРЄ

Петро Толстой просить Раду Європи вплинути на владу Франції

Французи ставлять росіян у дискримінаційне становище, порівняно з делегаціями з інших країн, поскаржився Петро Толстой.

 

Делегація Росії не поїде до Страсбурга для участі в осінній сесії Парламентської асамблеї Ради Європи, оскільки Франція не визнає російську вакцину проти коронавірусу Супутник V. Про це в п’ятницю, 24 вересня, повідомив глава російської делегації в ПАРЄ, заступник голови Державної Думи РФ Петро Толстой у Telegram.

 

 

«На тлі налагодження взаємодії між Росією та органами Ради Європи уряд Франції намагається обмежити переміщення членам російської делегації по Страсбургу під приводом санітарних заходів, які використовує французькау влада щодо боротьби з пандемією: на території цієї країни не визнають вакцину Супутник V», — повідомив Толстой.

 

Він поскаржився, що «французи ставлять росіян у дискримінаційне становище, порівняно з нашими колегами з інших країн, зокрема, з авторами русофобських резолюцій — українцями, прибалтами та ін».

 

Толстой нагадав, що Росія всім приїжджим європейцям забезпечує «нормальні умови для роботи і не замикає людей на карантин».

 

Він заявив, що російська делегація просить Раду Європи вплинути на владу Франції з метою «не допустити сегрегації національних делегацій за ознакою застосування в країнах тієї чи іншої вакцини від коронавірусу».

 

«Росія входить у так звану «червону зону», так як у нас не використовуються вакцини AstraZeneca, Moderna або Pfizer. З одного боку, ці обмеження встановлені владою Франції, але з іншого, вакцинна дискримінація відбувається за мовчазної згоди і невтручання Ради Європи. У створених умовах делегація Росії у Страсбург не поїде, стежити за роботою будемо дистанційно», — резюмував Толстой.

 

Раніше в п’ятницю стало відомо, що делегації РФ у ПАРЄ заборонили вільно пересуватися по Страсбургу через вакцинацію препаратом Супутник V.

 

Раніше у ВООЗ заявили, що процес схвалення вакцини Супутник V припинений. Одна з фабрик, де проводиться російський препарат, не відповідає новій практиці виробництва.

 

Також повідомлялося, що Європейське агентство лікарських засобів (EMA) вимагає додаткові дані про вакцину Супутник V для її реєстрації.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*