ХАМАС висунув ультиматум Ізраїлю

Військове крило ХАМАС «Бригади Аль-Кассам» пред’явило Ізраїлю ультиматум

Обмін ударами відбувається на тлі загострення в Східному Єрусалимі, де вже кілька днів тривають масові зіткнення.

 

Військове крило ХАМАС «Бригади Аль-Кассам» пред’явило Ізраїлю ультиматум, заявивши, що дає дві години для виведення своїх солдатів з району мечеті Аль-Акса. Про це у вівторок, 11 травня, повідомив представник руху Абу Обайд, пише РИА Новости.

 

«Якщо противник не припинить облогу тих, хто молиться в мечеті Аль-Акса, нехай дочекається нашої відповіді протягом двох годин», — заявив Абу Обайд.

 

Раніше він зазначав, що в Ізраїлю є час до 18.00 для виведення солдатів з районів мечеті Аль-Акса і Шейх Джарраху в Східному Єрусалимі. Після цього ракети були випущені з сектора Газа по території Ізраїлю.

 

 

Як повідомили в ЦАХАЛ, з цих територій були випущені майже 150 ракет, десятки з них зуміла перехопити ізраїльська система ПРО «Залізний купол».

 

Раніше ЗМІ повідомили, що в результаті ракетного обстрілу сектора Газа з боку Ізраїлю загинув один з лідерів руху ХАМАС Мухаммед Фаяд.

 

Кілька днів тривають зіткнення в Східному Єрусалимі. За даними Червоного Півмісяця, в ніч на неділю в сутичках палестинців з ізраїльською поліцією постраждали 80 осіб, всього в останні дні отримали поранення близько 300.

 

Нагадаємо, сьогодні ізраїльська армія заявила про найпотужнішу атаку за сім років з боку сектора Газа.

 

Відповідальність за ракетні удари по Ізраїлю взяло на себе військове крило ХАМАС «Бригади Аль-Кассам». Там заявили, що це відповідь на «агресію проти священного міста» Єрусалим і на «переслідування нашого народу в Шейх Джаррасі і мечеті Аль-Акса».

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*