ЄС вніс заставу за заарештованого голову партії Саакашвілі

Фото: Скриншот из видео Ніка Мелія

Лідер опозиційної партії Ніка Мелія перебуває під арештом з 23 лютого у справі про заворушення на мітингу в червні 2019 року.

Європейський фонд за демократію вніс заставу в розмірі 40 тисяч ларі (понад $11,5 тис.) за главу грузинської партії Єдиний національний рух, заснованої Михайлом Саакашвілі, Ніку Мелію. Про це повідомило представництво ЄС в Грузії в суботу, 8 травня.

«Сьогодні були виплачені 40 тис. ларі для звільнення пана Ніки Мелії з попереднього ув’язнення… Ми сердечно дякуємо двом незалежним організаціям, які погодилися підтримати цей процес: Європейський фонд за демократію, який виділив гроші, і Асоціацію молодих юристів Грузії, яка передала зазначені гроші владі», — сказано в заяві.

Мелія знаходиться у в’язниці з 23 лютого через несплату застави у справі про заворушення на мітингу в червні 2019 року. Його звільнення є одною з умов угоди, підписаної 19 квітня між правлячою партією Грузинська мрія — Демократична Грузія і представниками опозиції.

Нагадаємо, 31 жовтня минулого року в Грузії відбулися чергові парламентські вибори. Опозиція заявила про «тотальну фальсифікацію» підсумків голосування і анонсувала постійні акції протесту доти, поки в країні не будуть призначені дострокові вибори.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*