Блінкен подякував Україні за допомогу в евакуації з Афганістану

Держсекретар США Ентоні Блінкен

Американо-українське партнерство зараз міцніше, ніж будь-коли, і США віддані світлому і процвітаючому майбутньому України, підкреслив Держсекретар.

 

Держсекретар США Ентоні Блінкен під час зустрічі американського президента Джо Байдена з його українським колегою Володимиром Зеленським подякував Україні за допомогу в евакуації людей з Афганістану. Про це в середу, 1 вересня, говориться в заяві Блінкена в Twitter.

 

«Було приємно приєднатися до зустрічі президента США Джо Байдена з президентом України Володимиром Зеленським. Американо-українське партнерство міцніше, ніж будь-коли, і ми віддані світлому і процвітаючому майбутньому України. Я дякую України за її допомогу в евакуації тих, хто знаходиться в групі ризику в Афганістані», — написав Блінкен.

 

It was a pleasure to join @POTUS' meeting with Ukrainian President @ZelenskyyUA. The U.S.-Ukrainian partnership is stronger than ever and we're committed to Ukraine’s bright and prosperous future. I commend Ukraine for its assistance helping evacuate those at-risk in Afghanistan.

— Secretary Antony Blinken (@SecBlinken) September 1, 2021

 

Нагадаємо, всі евакуйовані афганці, які співпрацювали з британськими військовими  в Афганістані, в межах операції Теплий прийом зможуть залишатися у Великій Британії без будь-яких обмежень за часом.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*