Боррель та Блінкен обговорили ситуацію навколо України

Глава європейської дипломатії ЄС із зовнішньої політики та безпеки Жозеп Боррель

Глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель та держсекретар США Ентоні Блінкен обговорили підтримку України на тлі агресії РФ.

 

Держсекретар США Ентоні Блінкен та верховний представник Євросоюзу із зовнішньої політики та безпеки Жозеп Боррель обговорили ескалацію на українському кордоні. Про це йдеться у заяві Європейської служби зовнішніх зв’язків.

 

Зокрема, представник ЄС заявив, що Росія має знизити напругу на кордоні та повністю виконувати Мінські домовленості.

 

«Ми домовилися про подальшу координацію наших дій і про те, що дискусія щодо європейської безпеки відбуватиметься за координації та участі ЄС», — сказав Боррель.

 

Також Держсекретар США та Високий представник ЄС підтвердили свою незмінну прихильність до зміцнення партнерства США та ЄС та спільної роботи, щоб «протистояти спільним викликам».

 

Говорячи про ситуацію в Україні, вони наголосили на необхідності скоординованих дій для підтримки суверенітету та територіальної цілісності нашої країни та підтвердили, що будь-яка подальша військова агресія Росії проти України «матиме серйозні наслідки для Російської Федерації».

 

Нагадаємо, з’явилися нові дані американської розвідки щодо стягування російських військ до кордону з Україною. Згідно з ними, Росія зосередила війська та техніку всього за 30 миль від українського кордону.

 

США про вторгнення в Україну: Путін поки що не вирішив

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*