Естонія відправила Україні партію вакцини AstraZeneca

Естонія пожертвує Україні в цілому 200 тисяч доз вакцини AstraZeneca

Відправлена вакцина буде, в основному, використана для імунізації військовослужбовців резерву в Україні.

 

Транспортний літак естонських ВПС вилетів в Україну з партією з 52 800 доз вакцини від коронавірусу COVID-19 AstraZeneca (Vaxzevria). Про це повідомляє МЗС Естонії в середу, 28 липня.

 

Зазначено, що відправлена ​​вакцина буде, в основному, використана для імунізації військовослужбовців резерву в Україні.

 

 

Естонія відповідно до рішення уряду пожертвує Україні в цілому 200 тисяч доз вакцини AstraZeneca. З них дані 52 800 доз надаються в рамках двосторонньої допомоги, а решта — через механізм розподілу вакцин Євросоюзу.

 

Наступні дози вакцини для України будуть виготовлені відповідно до графіка виробництва на цей рік, спочатку складеному для Естонії.

 

Цей крок сприятиме обмеженню поширення пандемії в нашому регіоні, дозволивши Україні більше зосередитися на вирішенні політичних та економічних викликів, — сказала міністр закордонних справ Естонії Ева-Марія Лийметс.

 

Також стало відомо, що уряд Литви прийняв рішення передати Україні 131 тисячу доз вакцини від коронавірусу AstraZeneca, повідомляє видання Klaipeda. Це на 31 тисячу доз більше, ніж планувалося спочатку. Міністр охорони здоров’я Литви Арунас Дулкіс на засіданні уряду заявив, що вакцина буде доставлена ​​в Україну найближчим часом.

 

Станом на сьогодні в Україні вже зроблено більше 5 млн COVID-щеплень. Першу дозу отримали 3 264 715 осіб, повністю імунізовані двома дозами 1 817 211 українців.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*