ФРН вимагає від Росії пояснень про переміщення військ поблизу України

Фото: archiv.cdu.de Міністр оборони Німеччини Аннегрет Крамп-Карренбауер

Німеччина наголосила, що масштабне переміщення російських військ біля кордону з Україною викликає занепокоєння як у Німеччині, так і в самої України.

 

Міністр оборони Німеччини Аннегрет Крамп-Карренбауер заявила, що Російська Федерація повинна пояснити переміщення військ поблизу кордонів України, якщо їй нема чого приховувати. Про це в суботу, 10 квітня, вона написала у Twitter.

 

«Якщо Росії нема чого приховувати, то вона легко могла б пояснити, які війська, куди і з якою метою переміщаються», — написала Крамп-Карренбауер.

 

Франція раніше також заявила, що очікує від РФ пояснень через пересування її військ на кордоні з Україною. За словами глави МЗС Франції Жана-Ів Ле Дріана, Париж вважає важливим, щоб Російська Федерація пояснила, для чого ведуться пересування військ на кордоні з Україною. Це можна буде зробити, у тому числі, через механізми в ОБСЄ, наголосив міністр.

 

Раніше міністр оборони України Андрій Таран заявив, що справжньою метою нарощування РФ військової присутності на кордоні з Україною може бути посилення тиску на країну з метою примусу до поступок у переговорному процесі.

 

Напередодні заступник голови адміністрації президента РФ Дмитро Козак заявив, що Росія буде змушена захищати «своїх громадян» на Донбасі в разі загострення конфлікту.

 

При цьому в Кремлі стягування військ до кордонів України вважають їхньою внутрішньою справою і запевняють, що РФ не є загрозою для України.

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*