Грузія не підтримає санкції проти Росії

Фото: newsgeorgia.ge Прем’єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі

Антиросійські фінансові та економічні заходи зашкодять країні та її населенню, наголосив грузинський прем’єр.

 

Прем’єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі заявив, що країна не приєднається до фінансових та економічних санкцій Заходу проти Росії. Про це 25 лютого повідомив портал Новини-Грузія. 

 

«Грузія, з урахуванням наших національних інтересів та з урахуванням інтересів нашого народу, не збирається брати участі у фінансових та в економічних санкціях (проти РФ), оскільки, повторюю, це тільки ще більше зашкодить нашій країні та нашому населенню», – зазначив Гарібашвілі.

 

Він наголосив, що як глава уряду, відповідальний за внутрішню та зовнішню політику, керуватиметься лише інтересами країни.

 

Також глава Кабміну Грузії не бачить необхідності проводити засідання Ради національної безпеки та позачергову сесію парламенту.

 

«Нам необхідно зберігати спокій. Грузії нічого не загрожує. З нашою національною політикою, прагматичною і заснованою на наших національних інтересах політикою нам вдалося досягти миру та стабільності в країні протягом цих дев’яти років. У той же час, без жодних втрат, без якої-небуть дестабілізації ми домоглися підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, безвізового режиму та вільної торгівлі. Одночасно нам вдалося максимально стабілізувати ситуацію, у тому числі деескалувати ситуацію з Росією, що, звичайно ж, відповідало національним інтересам нашої країни», — зазначив він.

 

Раніше повідомлялося, що США та країни G7 узгодили «нищівні санкції» проти Росії.

 

Нові заходи, зокрема, торкнуться низки великих російських банків, а також обмежать можливість Росії проводити операції у твердій валюті.

 

У Німеччині заявили про «повну блокаду» російських банків

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*