Канада має намір збільшити військову допомогу Україні — ЗМІ

Фото: Укрінформ Канада планує збільшити військову допомогу для України

Канада може відправити в Україну до кордону з Росією кілька сотень своїх військовослужбовців.

 

Влада Канади розглядає можливість посилення своєї військової місії в Україні «на тлі агресивної активності Росії на кордоні». Про це у середу, 24 листопада, пише The Globe and Mail.

 

За даними джерел видання, нещодавно призначена на посаду міністра національної оборони Канади Аніта Ананд має намір розглянути зміцнення військового контингенту в Україні. Зокрема, йдеться про направлення в Україну кількох сотень канадських військовослужбовців.

 

Також уряд вивчає варіант перекидання в Україну з Румунії канадських винищувачів CF-18, а також направлення до Чорного моря бойового корабля Військово-морських сил Канади.

 

Нагадаємо, президент Європейської Ради Шарль Мішель провів телефонну розмову з президентом Росії Володимиром Путіним, у якій заявив про відповідальність РФ за мирне врегулювання конфлікту на Донбасі.

 

Раніше повідомлялося, що Британія може перекинути спецназ в Україну — до 600 військовослужбовців, зокрема щонайменше 400 спецназівців.

 

У Раді озвучили алгоритм у разі вторгнення РФ. Якщо розпочнуться активні військові дії, депутати мають швидко зібратися та оголосити НС чи військовий стан.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*