Комітет Сенату США збільшив допомогу Україні

У Сенаті США схвалили законопроект стосовно України

Тепер законопроект Про партнерство з Україною у сфері безпеки (Ukraine Security Partnership Act) повинні схвалити конгресмени.

 

У США Комітет закордонних справ Сенату схвалив збільшення щорічної допомоги Україні у сфері безпеки до 300 мільйонів доларів. Про це в середу, 21 квітня, повідомила посол України в Штатах Оксана Маркарова у Facebook.

 

За її словами, законопроект Про партнерство з Україною у сфері безпеки (Ukraine Security Partnership Act) підтримали всі члени комітету.

 

Згідно з документом, Київ отримає від США також летальну зброю.

 

«Цей законопроект є вкрай важливим і своєчасним в умовах ескалації агресивної поведінки Росії щодо України і нарощування військової присутності на кордоні і в окупованому Криму», — зазначила посол.

 

Далі, нагадала Маркарова, законопроект повинні схвалити в американському Конгресі.

 

Відзначимо, згаданий документ, крім іншого, прискорює передачу надлишків бойової техніки і озброєння Україні і закликає до стратегії, яка заохочує країни-партнери робити те саме, а також санкціонує чотири мільйони доларів в рік на підготовку українських офіцерів у рамках Міжнародної програми військової освіти та підготовки (IMET).

 

Раніше тимчасова повірена у справах США Крістіна Квін заявила, що США можуть розширити присутність американських військовослужбовців в Україні.

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*