MH17: Боррель звернувся до Росії

Фото: Getty Images Збитий Боїнг під Донецьком

Євросоюз очікує, що Росія визнає свою відповідальність і повною мірою буде співпрацювати, висловив надію Жозеп Боррель.

 

Верховний представник Євросоюзу із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель зробив заяву від імені країн блоку напередодні сьомої річниці катастрофи рейса MH17 у небі над Донбасом. Про це повідомляється на сайті Євроради у п’ятницю, 16 липня.

 

Як зазначив Боррель, через сім років ЄС, як і раніше, відчуває глибоке співчуття до всіх, хто втратив своїх близьких, і готовий підтримувати зусилля для встановлення істини і забезпечення справедливості для 298 жертв катастрофи рейса MH17 і притягнення винних до відповідальності.

 

«Посилаючись на свої попередні заяви, Євросоюз бере до відома всі кроки, які були зроблені в цьому відношенні, й очікує, що Росія визнає свою відповідальність і повною мірою буде співпрацювати над встановленням відповідальності, в тому числі в рамках переговорів з Австралією і Нідерландами», — заявив Боррель.

 

Раніше у п’ятницю генпрокурор Ірина Венедіктова зробила заяву напередодні річниці збиття рейсу МН17 над Донбасом. Вона розповіла про хід розслідування катастрофи, а також про суд у справі, який проходить у Нідерландах.

 

Нагадаємо, на початку липня суд у Гаазі призупинив слухання у справі МН17. Відновити засідання судді планують на початку вересня.

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*