Муніципалітет Бразилії визнав офіційною українську мову

Фото: Всемирный конгресс украинцев Усі депутати муніципалітету Прудентополіс проголосували «за»

Це чудова новина для майже 500 тисяч етнічних українців, які проживають у штаті Парана, відзначив уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь.

 

Українську мову визнали офіційною в муніципалітеті Прудентополіс у Бразилії. Відповідний законопроект одноголосно підтримали всі депутати, які були присутніми на засіданні 5 жовтня. Про це напередодні повідомив Всесвітній конгрес українців.

 

«Новий закон відкриє можливості для обміну фахівцями, навчання молоді в університетах України чи в дистанційному форматі», — йдеться в повідомленні.

 

Відзначено, що в муніципалітеті Прудентополіс живе велика діаспора з Тернопільської області, з якою встановлено дружні відносини.

 

У свою чергу, уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь заявив, що рішення муніципалітету Прудентополіс є великим кроком для зміцнення світового українства.

 

За його словами, це чудова новина для майже 500 тисяч етнічних українців, які проживають у штаті Парана, для України і для української діаспори в Бразилії, яка твердо стала на шлях впровадження рідної мови як державної.

 

Раніше Тарас Кремінь закликав незадоволених держмовою виїжджати з України. Він звернувся до громадян із закликом поважати українську Конституцію, закони України й Український народ, який століттями боровся за свою незалежність і продовжує боротися Донбасі.

 

Комаровський не задоволений «мовними нормами» в Україні

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*