МЗС Канади створить окремий департамент з питань України

Канада посилила підтримку України на тлі можливого вторгнення з боку Росії

Дипломатичну мережу посилять експерти з таких питань, як реформування сектору безпеки, управління конфліктами і демократичні реформи.

 

У канадському МЗС створять окремий відділ, який вирішуватиме питання миру в Україні. Про це повідомляє Укрінформ у четвер, 27 січня.

 

«Канада створює дієву команду, яка працюватиме з МЗС з метою сприяти подальшій координації зусиль, яких докладають федеральні департаменти для підтримки миру й безпеки в Україні», – йдеться в повідомленні.

 

Відзначається, що «існуючу дипломатичну мережу теж буде посилено експертами з таких питань, як реформування сектору безпеки, управління конфліктами, демократичні реформи, консульські послуги і дипломатія».

 

«Зважаючи на ці додаткові ресурси як в Оттаві, так і в канадському посольстві в Україні, Канада зможе й надалі оцінювати ситуацію та в подальшому реагувати на її розвиток», – відзначили в МЗС.

 

Раніше в четвер стало відомо, що Канада додатково виділить Україні 50 млн канадських доларів (близько $39,5 млн) гуманітарної допомоги. Про це заявив прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо.

 

Також повідомлялося, що Канада продовжила навчальну місію військових в Україні. Канадські військові інструктори залишаться в нашій країні як мінімум до 2025 року, а чисельність їх буде збільшено вдвічі.

 

ЗМІ дізналися, яку зброю Канада готує для Києва

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*